.:: Witamy na stronie Pro Gaming Clan ::.
Poland 28.01: Nowy Turniej GB
Poland 28.01: Sparing
Poland 28.01: Ultimate z Female
Poland 27.01: Sklep PGC
Poland 27.01: ESL Pro Series
Poland 25.01: ESCN pisze o Nas!
28.01: Ex.Squad -
21.01: easyMakers -
10.01: BcT -
09.01: 5ciaGram.pl -
05.01: HM -
04.01: 1stCav -
22.01: Rcon - COD4
19.01: Call Of Duty 4
05.01: Poradnik G-Tactix
30.08: Regulamin ligi HLC
17.08: Kafejki internetowe ..
07.07: Jak oni grają - Virt..
1. Kalendarz PGC 2009 (125)
2. Tax Maker 208 (111)
3. Decal Converter (76)
4. CS 1.6 + Steam (72)
5. Configi (64)
6. Mapy WH (36)
najlepszy hosting!


Electronic Sports Clan News

4play.pl - sklep dla graczy | Sprzęt, Razer, Steel, Zboard, Logitech, Everglide

LognetMedia

ProSerwer

My Tworzymy Przyszłość

Najlepsze Serwery Gier Multiplayer

LOGO KLANU


GAMERS AGAINST
RACIAL PREJUDICEKlany Partnerskie

GOŚCIU ODDAJ GŁOS NA NASZĄ STRONĘ!!
ParadoXal Polska Toplista


Z GÓRY BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!!!125 wizyt (dzisiaj)
157 wizyt (wczoraj)
4347 wizyt (miesiąc)
29442 wizyt łącznie
463 zarejestrowanych użytkowników
1 użytkownik online
2 goście online
Zobacz statystykistatystyka


Aktualny PageRank strony pgc.com.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Wszystkie
Żeby pisać musisz się zalogować!

Login:

Hasło:
Zarejestruj się teraz
Zapomniałeś hasło?
Zarejestrowani użytkownicy
 

ArtykułyJak oni grają - Virtus.Pro
Data: 07.07.2008
Autor: Crazy
Źródła: n/a
Ocena:

Niedziela 16 września 2007. To wtedy odbył się mecz finałowy rozegrany w ramach turnieju Intel Challenge Cup w którym naprzeciw siebie stanęły drużyny Virtus.Pro oraz CMAX.gg. I właśnie o tym meczu chciałbym dziś napisać nieco więcej. Zapraszam do lektury.

Drużyna Virtus.Pro zaliczana jest do ścisłej czołówki na rosyjskiej scenie Counter-Strikea 1.6. Pokusić się można nawet o stwierdzenie, że jest to najlepszy zespół reprezentujący kraj za naszej wschodniej granicy. Dwa pierwsze miejsca w bardzo mocno obsadzonych turniejach jakimi niewątpiwie były ASUS Summer Cup 2007 oraz Intel Challenge Cup 2007 przy słabej postawie innych rosyjskich drużyn predysponują Virtusów do uważania się za najlepszy zespół w Rosji.

Virtus.pro w sezonie 2007:

Line-Up:
LeX
ROMJkE
Sally
Edward
Zeus
Najczęstszym ustawieniem którego używają Rosjanie po stronie Counter-Terrorists jest:

* 1 pochylnia (Edward)
* 2 na BSie górnym przy rusztowaniach (ROMJke, LeX)
* 1 BS górny od podwórka (Zeus)
* 1 podwórko. Hangar lub czerwony kontener (Sally)

Pierwsza runda (tak zwana pistoletówka) to popis indywidualnych umiejętności graczy Virtus.Pro. Rosjanie rozegrali tą rundę bardzo szybko. Od Pochylni, po wyeliminowaniu dwóch przeciwników, ROMJke i Edward agresywnie skrócili pokój radiowy, bez problemu przedzierając się aż pod same drzwi prowadzące na górny Bomb Site. Dopiero przy drzwiach napotkali opór w postaci kolejnych dwóch graczy CMAX.gg. Opór ten został szybko stłumiony i tym samym Rosjanie wygrali pierwszą rundę.

Runda numer dwa przebiegła równie szybko. Finowie postanowili spróbować dostać się na górny BS od strony podwórka. Gracze z Rosji mieli już kupione bronie, więc szybko przeszkodzili swoim przeciwnikom w wykonaniu planu. Najefektowniejszym momentem tej rundy jest akcja końcowa, w której z dobrej strony pokazał się LeX, eliminując dwóch pozostałych przy życiu przeciwników, w tym bombę, i tym samym zdobywając kolejną rundę na korzyść Virtus.Pro.

Kolejną interesującą rundą jest ta oznaczona liczbą 10. Ukazuje ona tak zwane skanowanie, czyli wykorzystywaną przez graczy możliwość strzelania przez ściany, często stosowaną przez zawodowe i pół profesjonalne zespoły Counter Strikea. Metoda ta jednak wymaga dokładnego opanowania miejsc, w które trzeba strzelać. Po raz kolejny wyższość na de_nuke pokazali gracze Virtus.Pro i runda ta skończyła się zwycięstwem Rosjan.

Ostatnia runda po stronie CT również mogła się podobać. Zawodnicy CMAX.gg postanowili przeprowadzić szybki atak pochylnią. Jeden z nich wbiegł na BS górny, aby zmylić Virtusów. Ci jednak sztywno trzymali się swoich ustawień, co zaowocowało dwoma fragami skracającego pochylnię Edwarda oraz jednym Sallyego. Przy życiu pozostało dwóch graczy z Finlandii: SPIKEONE oraz Twista. Po zabiciu Edwarda przedarli się na pochylnię. Rosjanie jednak nie spanikowali i mądrze pilnowali obu BSów: Zeus udał się na dolny, Lex z Sallym kryli górnego, a ROMJke stał na podwórku obserwując drabinę. Finom udało się wejść na dolny BS, ale ich zamiary szybko pokrzyżował Lex na spółkę z Sally i ta połowa zakończyła się wynikiem 10:5 na korzyść Virtus.Pro.Pierwszą rundę po stronie Terrorystów zawodnicy Virtus.Pro postanowili rozegrać powoli i rozważnie. Po dwóch graczy udało się na pochylnie oraz przed tak zwany blaszak, jeden natomiast pilnował drzwi. Po nieudanym zdobyciu pochylni i zabiciu przez Finów Sallyego oraz LeXa Rosjanie wbiegli na BS górny, po trwającej chwilę strzelaninie zawodnicy CMAX.gg wygrali rundę i tym samym zmusili Virtusów do eco, czyli rundy ekonomicznej.

W rundzie tej Rosjanie zakupili deserty i zastosowali dość oryginalną taktykę. Polegała ona na podsadzeniu aż trzech graczy na skałkę. Pozostałych dwóch zawodników udało się pochylnią, którą to Virtusi planowali sforsować. Pomysł ich umarł jednak w zarodku, Finowie doskonale przewidzieli ruchy swoich przeciwników i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Trzecia runda po stronie Terro to tak zwane Full equipment, czyli runda z pełnym wyposażeniem. Tym razem zamysł Rosjan nie był już tak finezyjny, jak ten z poprzedniej rundy. Postanowili po prostu dostać się na górny BS w dość prosty sposób. Zeus wraz z Sallym weszli nań przez drzwi, ROMJke z LeXem próbowali wejść przez domek, a Edward, po krótkim pobycie przed domkiem, udał się dworem. Niestety, i tym razem gracze CMAX.gg okazali się lepsi.

Runda numer 8 po stronie terro była chyba najdłuższą rundą tego meczu, ale jednocześnie, moim zdaniem najlepszą ze wszystkich. Rosjanie zaczęli ją wyposażeni w deserty, co teoretycznie stawiało ich na przegranej pozycji przy w pełni wyposażonych graczach z Finlandii. Virtus.Pro rozstawili się w następujący sposób: dwóch z nich poszło podwórkiem, dwóch pochylnią, a jeden został przed domkiem. Szanse na wygraną w tej rundzie zmalały, gdy CMAX.gg zabiło 3 graczy z Rosji. Po dobrych indywidualnych akcjach Zeusa na drabinie oraz Sallyego na pochylni Virtusi doprowadzili do sytuacji 2vs1. Po wejściu po drabinie Zeus został jednak zabity przesz shiriego, a pozostały przy życiu Sally z bombom na plecach udał się na dolny BS. Podłożenie jej nie sprawiło mu większych problemów. Zmylił także Shiriego, który nie zdążył rozbroić ładunku i w ten sposób runda ta padła łupem Virtus.Pro będąc jednocześnie pierwszym punktem Rosjan po stronie terro.

Kolejną interesującą rundą i chyba pierwszą, która w tej połowie przebiegła w stu procentach po myśli Rosjan, jest runda numer 12. Virtusi przystąpili do niej w pełni obkupieni. Po trwającym dość długo kanowaniu ścian sprzed domku oraz ostrzeliwaniu i rzucaniu granatów na BS górny, gracze z Rosji udali się na pochylnię. Tam LeX oraz ROMJke unieszkodliwili SPIKEONEa i Shiriego, co otworzyło im drogę na dolny BS. Gdy LeX szykował się do podłożenia tam bomby Edward zakończył rundę dwoma fragami.

Pod koniec meczu Rosjanie odrobili stratę 3 rund do graczt CMAX.gg, tym samym doprowadzając do remisu. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebne były aż dwie dogrywki, gdyż pierwsza zakończyła się remisem i nie wyłoniła zwycięscy. Cały mapę jak się później okazało, Rosjanie wygrali wynikiem 4:0 w drugiej dogrywce.

Mecz ten na pewno przejdzie do historii Counter Strikea, gdyż do końca obfitował w emocję. Nie zabrakło w nim także skomplikowanych taktyk oraz spektakularnych fragów. Podsumowując chciałbym zachęcić was do obejrzenia tego meczu ( demo dostępne w dziale Pliki - Dodatki ), na pewno nie pożałujecie spędzonych chwil w towarzystwie Virtus.Pro oraz CMAX.gg na mapie de_nuke.


Aby ocenić ten artukuł musisz być zarejestrowany oraz zalogowany!
Twój komentarz
Imię:
E-Mail:
Strona domowa:
Kod bezpieczeństwa
Security Code
Adres IP: 88.198.47.100
Opcje: • HTML jest Wyłączony • BBCode jest Włączone • Emotikonki są Włączone
Pogotowie Komputerowe Wrocław

www.4tel.net
Biuro Rachunkowe Kielce
PATUM Biuro Rachunkowe
biuro-pactum.pl
public relations

www.timessquare.pl
nadziewarki próżniowe, klipsownice
kutry przelotowe, wilki, kostkowni…
www.pwalba.pl
Last minute

www.eximtours.pl
Mapa opanowaniaspółkę dokładnegomeczu orazpokazali sprzedpełni Virtus.Prorozegrany lepsi. akcjach zakupilitrwającej górny,ten STRONĘ!!zwycięscy. wejściuSallym jakbomby jużpokój